Üritused: 

November:

04.11.20 Õpilasesinduse istungid. 7.-9.klassid

12.11.20 Lastevanemate päev: registreerimislink https://forms.gle/4R5FrnJSoktuL1ej7

18.11.20 Õpilasesinduse istungid. 7.-9.klassid

26.11.20 Kodanikupäev. 4.-9.klassid

 

 

 

 

31.01.2020 toimus talispordipäev.

4.-9 klasside õpilased käisid uisutamas Mustamäel, vana linnas ja Velotrekil.

1.-3. klasside õpilased võtsid osa erinevates mängudes, teatevõistlustes.

84213819 2430712137179304 829161582729625600 n

Traditsiooniliselt meie koolis toimub võitlus "Nutikate turniir". Sellel aastal toimus see 30.01.2020

Turniiris võtsid osa 5 kooli: Tallinna Mahtra Põhikool, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium, Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Lasnamäe Gümnaasium.

Esimese koha saavutas  Tallinna Pae Gümnaasiumi võistkond. Meie kooli õpilased saavutasid 3. koha!

Õnnitleme ja täname koostöö eest!

84066546 2427926077457910 7172805133342867456 o

11. jaanuar on üks „viisakam” päev aastas – sel päeval tähistatakse rahvusvaheline „Aitäh” päeva (International thank you day).

Me kõik mõistame häid kombeid, nende vajadusi igapäevaelus, kuid suurema osa tänulikkusest me väljendame igapäevaselt automaatselt. Kuid tänamisel on maagiline omadus –selle abiga rõõmustame üksteist, väljendame tähelepanu ja edastame positiivseid emotsioone – seda, milleta meie elu oleks igav ja sünge.

Lugupeetud kolleegid, vanemad, kallid õpilased!

Tänan teid meie nii erineva kooli eest, : lärmaka, sõbraliku, mõnikord range ja tõsise,rõõmsa ja lõbusa. Aga see on meie kool, mida me alati mäletame armastusega ja tänulikkusega.

Hoidke teineteist!

unnamed

 

Alla Batrakova

Direktor

Direktori 2019/2020 vastuvõtu nominendid:

Nominatsioon „See, kes tahab imet, peab varuma kannatust“ – paremad õpitulemused

Anastasija Pesikova 3a                              Dmitri Šlõkov 3a                            Taisija Lutško 3b

Aleksandr Svižinski 3c                                Polina Šematonova 3c                 Ustina Prišepa 3a

Sofija Levtšenko 4b                                     Karolina Eismont 4c                     Marija Iljutšenko 4c

Violetta Jelisejeva 4c                                  Anastasija Mihejeva 5a               Anastasija Taratõnko 5a

Anastasija Politõka 5c                                Aleksandr Galitsõn 6b                  Anastasija-Viktoria Bloom 6c

Anastasija Daineko 6c                                Katarina Kerstik 6c                       Karina Linter 6c

Aksenija Bajuk 6d                                       Margarita Gavrilova 7b               Darina Zagorskaja 7b

Anastasija Plotnikova 7b                           Veronika Šlõkova 7c                     Nicol Vinnikova 9c

 

Nominatsioon „Tahad näha imesid – tegutse!“ – kooli aktivistid

Aleksandra Rumjantseva 7b                     Maksim Bavlentsev 7b                 Margarita Fedotova 7c

Anastasija Fomenkova 7c                          Anastasija Orehhova 8a              Maksim Zaharov 8b

Angelina Dolgova 9a                                  Anastasija Bažanova 9a               Pavel Voinov 9b

Alina Jermolajeva 9b                                  Nikita Murõtšev 9c                       Jelizaveta Ševtsova 9c

 

Nominatsioon „Imesi loovad inimesed ise“ – paremad sportlased

Ksenija Rumjantseva 6a                            Polina Kapitonenko 7b                 Roman Mitjajev 7c

Vladislav Turulin 8a                                    Maksim Zaharov 8b

 

Hoolekogu nominendid:

Aleksandra Jakovtšenko – vene keele õpetaja                    Natalia Hort – muusika õpetaja

Inna Ermel – huvijuht                                                              Svetlana Stupina – keemia õpetaja

Viktoria Šipilova – ajaloo õpetaja                                         Aleksandr Zalans – inglise keele õpetaja

Juta Tšurilina – algkooli õpetaja                                           Alla Batrakova – direktor

 

Õpilasesinduse nominendid:

Denis Dobronoženko                                  Inna Ermel                                     Aleksandra Jakontšenko

 

Direktori nominendid: „Ma tänan teid“

Olga Jermolajeva – ajaloo õpetaja                                                     Jelena Demjantšuk - IT-juht

Aleksandra Jakovtšenko – vene keele õpetaja                                 Inna Ermel - huvijuht

Ljudmila Veržbitskaja – muusika õpetaja                                         Natalia Hort – muusika õpetaja

Irina Ivaškevitš – loodusainete õpetaja                                             Ljudmila Kuzichkina – ajaloo õpetaja

Natalia Šemenkova – eesti keele õpetaja

eesti

2020 30

Meie kool osaleb teist aastat  projektis „Suur taimejaht“ ülemaailmse programmi „Roheline kool“ (Eco-schools) raames. Projekti eesmärgiks on aidata koolil käsitleda elurikkuse teemat. 

Projektis osalevad:

3.b klass (õpetaja Olga Jermolajeva)

3.c klass (õpetaja Juta Tšurilina)

4.c klass (õpetaja Aleksandra Jakovtšenko)

                               

Projekti  "Suur  taimejaht" raames   nende  klasside õpilased osalesid kooli ja kooliala maketi valmistamisel. Õpilased tegid  maketti  töö- ja kunstiõpetuse  tundides.

Nad töötasid rühmades, paarides ja individuaalselt, kasutasid erinevaid materjale.  Väikesi lapsi aitasid Rohelise kooli liikmed (6.c ja 9.a klasside õpilased). Lastele väga meeldis  tööprotsess  ja  tehtud  makett.

80200373 2388794368037748 3603025228273287168 o

 

Kooli kontaktandmed 

Tallinna Mahtra Põhikool
Mahtra 60 Tallinn 13812 Estonia
Telefon: (+372) 6 218 185
Faks: (+372) 6 218 184
Email: mahtra@mahtra.edu.ee

Kuidas meid leida? 

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus  Raadiku