Üritused:

01.10.20 Õpilasesinduse istungid. 7.-9. klassid

05.10.20 Õpetajate päev. Pidulik kontsert. 1.-9.klassid

30.10.20 “ Halloween". 1.-9.klassid

On tuntud rahvatarkus „Hea sõber on rohkem väärt, kui rikkus”. Sellise sõpruse nimel toimus Tallinna Mahtra Põhikoolis kohtumine meie heade sõpradega Venemaalt, Moskva gümnaasiumi nr.2098 õpilaste ja õpetajate esindajatega.

Juba üle 10 aasta kestab koostöö selle suurepärase kooliga UNESCO projekti raames. Osaleme erinevates projektides, käime üksteisel külas, vahetame kogemusi klassivälise töö valdkonnas. Käesoleval aastal oli meil jällegi väga hea põhjus kohtumiseks – see on HEATEGEVUSE teema, millele on pühendatud 2016.aasta.

Moskvalased käisid mitmel huvitaval ekskursioonil ja külastasid tunde meie koolis. Tallinna Mahtra Põhikooli õpilased võtsid vastu külalisi, kes elasid nende peredes. Meie õpilased hoolitsesid selle eest, et moskvalastel oleks mugav ja huvitav meie juures ja et neile jääksid ainult kõige meeldivamad muljed.

Kohtumine lõppes rahvusvahelise õpilaskonverentsiga, mis toimus 08.04.2016.a. Konverents oli pühendatud mõlema kooli tegevusele ja panustamisele heategevusse. Selgus, et elades erinevates riikides, mõistame siiski ühtmoodi, mis on „hea tegevus”. Koolide esitlused näitasid, kui suur töö toimub meil ja kui suurt abi osutavad moskvalased neile, kes seda vajavad sellisel raskel ajal.  Väitlus näitas, kui suurepärane, tundlik ja südamlik on võõra mure suhtes kaasaegse ajastu noor põlvkond.