Инфо

Уважаемые родители!

Заявления в подготовительные классы 2020/2021 уч. год принимаются с 09.03.2020 по 31.08.2020.

Заявление заполняем в электронном виде, не забывайте выделить класс, в котором будет обучаться ребенок: обычный класс/ класс языкового погружения

Лада Кудряшова lada.kudrjasova@mahtra.edu.ee

ЗАЯВЛЕНИЕ

При возникновении вопросов обращаться:

Alla.Batrakova@mahtra.edu.ee (директор школы) +37258376386

Selgusid Kodanikupäeva joonistuse konkursi võitjad:

6.klassid
1. koht - Aleksandra Jagonen, Gradussova Aleksandra - 6b
2. koht - Ilja Gerov - 6a
3. koht - Danil Tsuiman, Poljakova Nastja - 6a

5.klassid
1. Polina Barõshnikova - 5b
2. Ksenia Samko, Tingas Eleonor - 5a
3. Liza Musienko - 5b

Kodanikupäev on Eesti Vabariigi tähtpäev, mida tähistatakse igal aastal 26. novembril. See päev on pühendatud Eesti kodanikele, nende õigustele ja kohustustele. Selle päeva eesmärgiks on kodaniku staatuse tunnetamine ja kodaniku uhkuse tõstmine. Sellel tähtpäeval toimuvad meie koolis järgmised üritused:

• Eesti sümbolite meisterdamise konkurss teemal «Liikumine päästab maailma!»
  • Temaatilised klassitunnid teemal «Kodanikupäev»
  • Toimub intellektuaalne meeskonnamäng "Brain ring"
  • 26.novembril toimub õppeprojekti "Eesti ja Euroopa Liit. Aeg, sündmused, inimesed" tulemuste arutelu.

14. novembril meie kooli aulas toimub luule lugemise konkurss, mis on pühendatud luuletaja Mihhail Lermontovile. Konkursist võttavad osa 8. – 9. klassi õpilased. Üritus algab kell 14:00

31.oktoobril meie koolis tähistatakse Halloweeni.

Kell 12 kooli aulas toimub Halloweeni kostüümide konkurss (4. klassid)
Kell 14.00 toimub kõrvitsast laternate meisterdamise konkurss (viieliikmelised võistkonnad, 5.-9. klassid)
Kell17.00-19.00 toimub kooli disko ja Halloweeni kostüümide konkurss (5.-9. klassid)

Haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski videotervitus õpetajatele

3. oktoobril tähistatakse meie koolis Õpetajate päeva. Sellel päeval koolis on lühendatud tööpäev. Kell 12:20 kooli aulas toimub pidulik kontsert, kuhu on oodatud kõik meie kooli õpetajaid.

Tallinna Mahtra Põhikool tähistab Ülemaailmse Rahupäeva.  Kuulame, elame kaasa, loome.

Meie koolis toimuvad:

• info-valgustuslikud tunnid
  • joonistuste ja kollazide konkursid
  • sinkveinide koostamise tööd

Таллиннская Махтраская основная школа