Инфо

Уважаемые родители!

Заявления в подготовительные классы 2020/2021 уч. год принимаются с 09.03.2020 по 31.08.2020.

Заявление заполняем в электронном виде, не забывайте выделить класс, в котором будет обучаться ребенок: обычный класс/ класс языкового погружения

Лада Кудряшова lada.kudrjasova@mahtra.edu.ee

ЗАЯВЛЕНИЕ

При возникновении вопросов обращаться:

Alla.Batrakova@mahtra.edu.ee (директор школы) +37258376386

Põhja piirkond (Tõnismägi 11, Tallinn)

Harjumaa: Piret Hiisjärv, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;  mobiiltelefon 56876436; lauatelefon 735 4076

Rapla-, Lääne-, Hiiu-, Järvamaa: Kristina Johannes, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;  mobiiltelefon 5687 6468;  lauatelefon 735 4069

Riikliku järelvalve hinnang koolitegevusele

Riikliku järelvalve hinnangul väärib koolis esiletõstmist:

• Reaalne ning ülevaatlik arengukava. Arendustöö lõimumine koolitöö kõigi valdkondadega.
  • Organisatsiooni strateegia ja plaanide väljatöötamine lähtuvalt asjakohastest uuringutest.
  • Õpilaste erivajadusi arvestav, laiapõhjaline õppekava. Muusika ja inglise keele süvaõpe. Humanitaar- ja reaalharu.
  • Õppenõukogu kandev roll õppekasvatustöö suunamisel. Õppenõukogu töö läbimõeldus, süsteemsus, sisukus.
  • Kooli õpilasomavalitsuse aktiivset tegevust kajastavad protsessid (juhtkonna ja õpilasesinduse koostöövormide mitmekesisus).
  • Teadlik ja sihipärane meeskonnatöö koolirahu tagamisel
  • Kooli põhiülesannetega ja õppekasvatustööga tihedalt seotud klassiväline töö, kooli traditsioonide väärtustamine, uute juurutamine, aktiivne osalemine projektides, festivalidel, konkurssidel, aineolümpiaadidel, spordivõistlustel.
  • Partnerluskoostöö sõpruskoolide ning sidusrühmadega.
  • Hoolekogu ja Arengu Edendamise Ühingu panus kooli arendustegevuse koostööpartnerina.
  • Õpilaste kõrge õpimotivatsioon ja tulemuslikkus.
  • Paljude õpetajate kõrge pedagoogiline meisterlikkus.

Таллиннская Махтраская основная школа
Махтра 60 Таллинн 13812 Эстония