Esimesse klassi astumine 1. septembril 2017 

Kõigile rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elavatele lastele on tagatud koolikoht ühes Tallinna munitsipaalkoolis. Koolikohustuslik on laps, kes saab 1. oktoobriks 7-aastaseks. Olulised tähtajad kooli astumisel. Loe edasi...

kl.juht. õppeaine № kab. Õpetajad/ tunnid Klassid; rühmad 2017/2018 õ.a.
TMPK direktor 104 Alla Batrakova  
dir.aset. majandus. 103 Rita Januškevitšute  
kunst, tööõp. 9 Rita Januškevitšute 2c- kunst, töö.
infojuht 202 Jelena Demjanšuk  
eesti keel 210 Jelena Demjanšuk  
psühholoog 101 Natalja Smõšljaeva  
personalijuht 105 Mare Jurtom  
4d keelek., eesti k. 303 Anna Nechaeva 3a,3b,3c, + 3d töö, inimeseõp.,loodusõp.
vene keel 303 Anna Nechaeva 7a,7c,7d,8a
2c, eesti k. 8 Aleksandra Jakovtšenko 2c, 3а
vene keel 301 Aleksandra Jakovtšenko 2c, 5d+6b,7b, 9a, 9b
5c+5d k/k.,eesti keel 206 Natalja Salmus 4(A), 5(A), 6(C), 7(C), 8(C), 9(D)
karjääriõpetus 206 Natalja Salmus 7a, 7b, 7c
4c,eesti keel 204 Svetlana Todorovskaja 1a, 1б, 2a, 2б, 4(D), 5(C), 7(B), 8(B), 9(B)
õpeallajuhataja 109 Rita Rumm  
eesti keel 112 Rita Rumm 6(B), 7(D), 8(A), 9(A)
eesti keel 208 Kristina Noor 3b (2rühm), 5d, 6d, 7d, 8(D)
eesti keel 4 Nastasja Klimenko 1c, 3a, 3b, 3c, 4(B), 5(B)
3c , keelekümblus 4 Nastasja Klimenko 3c -inim., lood., kunst, tööõp.
6c,inglise keel 310 Elina Parker 3b, 4a, 4b, 4c, 6(C), 7(D), 8(E)
muusika 310 Elina Parker 6a, 6b, 6c
5b, inglise keel 308 Ljudmila Mazurkevitš 2a,2b,5a,5b,5c,5(B),6(A),7(A),8(B),9(A)
8a, inglise keel 403 Natalja Aleksandrova 2a,2b,2c,3a,4a, 7(B),8(A),9(B)
7b, inglise keel 411 Andrei Timofeev 2a,2b,3d,4d+5d,5(C), 6(A),7(C),8(C),9(D)
kehalinekasvatus   Andrei Timofeev  
9b, inglise keel 401 Natalja Kotovitš 2с, 4b,4c, 7d, 6(B), 8(D),9(D)
inglise keel 11 Darja Kulakova 3c, 5a, 5b, 5c
kunstiõp. 11 Darja Kulakova 4a, 4b, 4c
kehalinekasvatus   Darja Kulakova 4b (poisid)
7a, vene keel 304 Maria Seležnjova 6a, 6b, 8b, 8c, 9c
vene keel 407 Galina Saburova 5c, 6c
raamatupidaja 115 Galina Saburova  
sotsiaaltöötaja 102 Ljudmila Krjukova  
4b, vene keel 110 Ljudmila Krjukova 4b, 4c; ajalugu -5a, 5b,5c
6b, matemaatika 410 Julia Lapšina 3c,5b, 6(C), 7(A), 8(A),9(C)
informaatika 201 Julia Lapšina 5a, 5b, 5c
huvijuht 116 Maria Akulistaja  
7c, matemaatika 407 Maria Akulistaja 7(C)
9a, matemaatika 404 Žanna Filatova 4d, 6d, 6(A), 7(B), 8(C),9(A)
matemaatika 306 Cergei Grüntal 6(B),8(B),9(B)
füüsika 306 Cergei Grüntal 8-9 kl.
6d+7d k/k.loodus. 406 Natalja Antonova 5d+6d, 6b, 6c, 7c+7d
bioloogia 406 Natalja Antonova 7a, 7c+7d, 9a, 9b, 9c
keemia 406 Natalja Antonova 9a, 9b, 9c
inimeseõpetus 406 Natalja Antonova 4d, 5d, 7d
geograafia 309 Anna Šulipa 7 (7c+7d)-9 kl.
bioloogia 309 Anna Šulipa 7b, 8a, 8b, 8с
loodusõpetus 309 Anna Šulipa 7b
loodusõpetus 409 Svetlana Stupina 6a, 7a
keemia 409 Svetlana Stupina 8a, 8b, 8c
inimeseõpetus 409 Svetlana Stupina 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 8с
ühiskonnaõpetus 409 Svetlana Stupina 6a+6d, 6b, 6c
õpeallajuhataja 106 Viktoria Šipilova  
ajalugu 205 Viktoria Šipilova 7a,7b, 7c+d
ajalugu 305 Galina Višnjakova 6a+d, 6b, 6c, 8-9 kl.
ühiskonnaõpetus 305 Galina Višnjakova 9а, 9b, 9c
loodusõpetus 7 Irina Ivaškevits 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c
8c, muusika 117 Natalja Hort 1a,2a,2b,2c,3a,3b,4a,4b,4c,7a,7b,7c,8a,8b,8c
muusika 9 Ljudmila Verzbitskaja 1b,1c,3c,4d,5a,5b,5c,5d+6d, 7d, 9a, 9b, 9c
kunst 209 Piret Peil 4d, 5d+6d, 6a,6b,6c,7a,b,7c+7d,8-9кл.
4a, käsitöö 111 Svetlana Tsabijeva 4-9 kl.
8a, tööõpetus   Nikolai Andriankov 4-9 kl.
kehaline kasvatus sportsaal Ljubov Kozõrkova P.4a,4c,5a,5b+5c,6a,7a+7d,7b,7c,8a,8b t
5a,kehaline kasvatus sportsaal Margarita Müürsepp Tüdkrud-4a,4c,5a,5b+5c, 6a,7a+7d,7b,7c,8a
kehaline kasvatus sportsaal Oleg Pozdjakov 3c, 3b, 4d,5d+6d, 6b+6c,8c, 9a+9c,9b
2 Svetlana Borovikova 3a
3b 1 Galina Šitikova 3b
1a 12 Tatjana Savitskaja 1а - kõik; 4a- matem.,4a-vene keel
1b 10 Irina Kurasjova 1b
1c keelekümblus 3 Juta Tšurilina 1c
2a 6 Lada Kudrjašova 1a -vene k, mat., lood., kunst; 4b-vene k.
algkooli huvijuht 5 Lada Kudrjašova  
2b 13 Anna Talisainen 2b
logopeed 14 Iren Pilnikova  
tantsustuudio   Viktor Larionov 1-3 huviring

Kooli kontaktandmed 

Tallinna Mahtra Põhikool
Mahtra 60 Tallinn 13812 Estonia
Telefon: (+372) 6 218 185
Faks: (+372) 6 218 184
Email: mahtra@mahtra.edu.ee

Kuidas meid leida? 

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus  Raadiku