Esimesse klassi astumine 1. septembril 2017

Kõigile rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elavatele lastele on tagatud koolikoht ühes Tallinna munitsipaalkoolis. Koolikohustuslik on laps, kes saab 1. oktoobriks 7-aastaseks. Olulised tähtajad kooli astumisel. Loe edasi...

Klass

Andrei Timofejev

6c

Ljudmilla Krjukova

6d 112 Leino Lepp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Natalja Aleksandrova

Nikolai Andriankov