Aprill

04.18. Algkooli nädal

19.04 Lõvi Leo

21.04-01.05.18 - Koolivaheaeg

04.18  Viktoriin "Ametite maailmas"

04.18 Virtuaalne näitus (käeline tegevus ning tehnoloogia)

04.18. VII Venetsiia karneval.

Põhja piirkond (Tõnismägi 11, Tallinn)

Harjumaa: Piret Hiisjärv, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.;  mobiiltelefon 56876436; lauatelefon 735 4076

Rapla-, Lääne-, Hiiu-, Järvamaa: Kristina Johannes, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.;  mobiiltelefon 5687 6468;  lauatelefon 735 4069

Riikliku järelvalve hinnang koolitegevusele

Riikliku järelvalve hinnangul väärib koolis esiletõstmist:

• Reaalne ning ülevaatlik arengukava. Arendustöö lõimumine koolitöö kõigi valdkondadega.
  • Organisatsiooni strateegia ja plaanide väljatöötamine lähtuvalt asjakohastest uuringutest.
  • Õpilaste erivajadusi arvestav, laiapõhjaline õppekava. Muusika ja inglise keele süvaõpe. Humanitaar- ja reaalharu.
  • Õppenõukogu kandev roll õppekasvatustöö suunamisel. Õppenõukogu töö läbimõeldus, süsteemsus, sisukus.
  • Kooli õpilasomavalitsuse aktiivset tegevust kajastavad protsessid (juhtkonna ja õpilasesinduse koostöövormide mitmekesisus).
  • Teadlik ja sihipärane meeskonnatöö koolirahu tagamisel
  • Kooli põhiülesannetega ja õppekasvatustööga tihedalt seotud klassiväline töö, kooli traditsioonide väärtustamine, uute juurutamine, aktiivne osalemine projektides, festivalidel, konkurssidel, aineolümpiaadidel, spordivõistlustel.
  • Partnerluskoostöö sõpruskoolide ning sidusrühmadega.
  • Hoolekogu ja Arengu Edendamise Ühingu panus kooli arendustegevuse koostööpartnerina.
  • Õpilaste kõrge õpimotivatsioon ja tulemuslikkus.
  • Paljude õpetajate kõrge pedagoogiline meisterlikkus.