NOVEMBRI ÜRITUSED:

23.11.17. infotund- viktoriin  "7 Eesti maakondade imet"   7-9 kl.  13.00
27.11.17. Interaktiivne mäng "Kodanikupäev"  7-9 kl.

Õpetajate konsultatsiooniajad 2017-2018

Aine

Õpetaja

Konsultatsiooniajad

Anna Nechaeva
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teisipäev 6.tund, 7.tund

Jelena.Demjantšuk

T-N 7.tund

Natalja Salmus

Teisipäev 7. tund (4-6 kl), 8. tund (7-9 kl) kolmapäev 7. tund (4-7 kl), neljapäev 7.tund (karjääriõpetus)

karjääriõpetus

Natalja Salmus

Teisipäev 8. tund

Svetlana Todorovskaja

Esmaspäev-14.00-15.30 (7.-9.kl). Teisipäev-14.00-14.45 (4.-5.kl). Kolmapäev- 14.00-14.45 (1.-2.kl)

Rita Rumm

Esmaspäev-14.00-15.15 Teisipäev-14.00-15.15 Kolmapäev- 14.00-14.45

Kristina Noor

Neljapäev 7. tund (3b, 6d) 8. tund (5d, 7d, grupp 8-3)

keelekümblus

Elina Parker

Esmaspäev 7tund, Neljapäev 7tund, Reede 7tund

Ljudmila Mazurkevitš

Esmaspäev- 13.50-14.30, Teisipäev- 13.50-14.30, Neljapäev- 13.50-14.30

Natalia Aleksandrova

Esmaspäev-7 tund,kolmapäev-6 tund.

Andrei Timofeev

Esmaspäev 7 tund, Kolmapäev 7 tund, Rede 7 tund

Natalja Kotovitš

Reede 6 tund(2-4kl),Esmaspäev 7 tund(6-9kl).

Dariya Klulakova

Esmaspäev 7. tund, teisipäev - 7. - 8.tund

Maria Seleznjova

Esmaspäev 7. - 8. tund, neljapäev - 7.tund

Anna Nechaeva

Neljapäev 7. tund, teisipäev 7.tund

Teisipäev 7. tund, kolmapäev 8. tund, neljapäev 8.tund

Galina Saburova

Esmaspäev 6 tund, teisipäev 6 tund

Ljudmila Krjukova

Teisipäev 6.-7. tund

Julia Lapšina

Esmaspäev 6.tund, 7. tund; teisipäev 7.tund, 8.tund

Sergei Grüntal

Teisipäev 7.- 8 tunnid.

Maria Akulistaja

Teisipäev, 7 tund - 14.00, 407 kab.

Žanna Filatova

Esmaspäev -7.tund, kolmapäev -7.tund, reede -6.tund.

füüsika

Neljapäev - 6.tund 4D; teisipäev 7D

ajalugu

Viktoria Šipilova

Teisipäev 14.50, 106 või 205 kab.

ajalugu

Galina Višnjakova

Esmaspäev 14.10, 305 kab.

ühiskonnaõpetus

Galina Višnjakova

Teisipäev 14.50, 305 kab.

ühiskonnaõpetus

Natalia Hort

Esmaspäev -13.10-13.55

Ljudmila Veržbitskaja

Neljapäev 14.10, kab.9 B-korpus

Elina Parker

Esmaspäev 7tund, Neljapäev 7tund, Reede 7tund

kunst

Piret Peil

reedeti kl.12.00 ja kl. 14.00

tööõpetus

Svetlana Tsabijeva

Teisipäev - 7t, kolmapäev - 7t, neljapäev - 7t

tehnoloogia

Nikolai Andriankov

Teisipäev 14.00 - 15.15 4-6kl.; neljapäev 14.00 - 15.15 7-9kl.

Ljubov Kozõrkova

Teisipäev 14.00 - 14.45 4-8 kl.

Margarita Müürsepp

Svetlana Borovikova

Esmaspäev - 6 tund, kolmapäev - 5,6 tunnid

Galina Šitikova