Detsember 

Üritused:

11-14.12.18. “Talvine muinasjutt”. Algkooli festival koostöös lasteaedadega

12.12.18.   “Päkapikkudel külas”. 4.-6. klassid

18.12.18.   KKE jõulupidu

19.12.18.   Jõulupidu 1.-3. klassid

19.12.18.   Jõulupidu 4.-7. klassid

20.12.18.   Jõulupidu 8.-9. klassid

21.12.18.   Direktori pidulik vastuvõtt

 Konsultatsioonid 2018/2019

Õpetaja

Aine

Ruum

Aeg/klass

I. Ivaškevitš

loodusõpetus

401

esmaspäev 7t. /4b, 5a,b,c

kolmapäev 7t. / 5a,b,c; 6с

G. Saburova

vene keel

raamatukogu

teisipäev  7 tund - 5d,6c,7c

neljapäev 7 tund - 5d,6c,7c

L. Kudrjasova

vene keel, kirjandus

3 A (vene+matem.)

6

kolmapäev 6,7 tund;

neljapäev 6 tund

N. Antonova

loodusõpetus

inimeseõpetus

406

esmasäev 6 tund,

4-6 klassid

loodusõpetus

inimeseõpetus

keemia

406

teisipäev  6-7 tund,

4-6 klassid

7-8 klassid

Maria Seleznjova

vene keel ja kirjandus

304

Teisipäev 7. tund

Kolmapäev 8.tund

Neljapäev 6-7. tund

Nastasia Klimenko

eesti keel

matemaatika

4

Esmaspäev 7 tund

Teisipäev 6. tund

Kolmapäev 6-7 tund

Neljapäev 6 tund

Irina Gratsova

matemaatika

fuusika

407

Esmaspäev 7 tund

Teisipäev 7 tund

Neljapäev 7 tund

Svetlana Tsabijeva

käsitöö ja kodundus

111

Kolmapäev 7 tund

Reede 7 tund

Svetlana Todorovskaja

eesti keel

204

Esmaspäev, 7.tund (6.kl, 8kl);

Esmaspäev, 8.tund (9.kl);

Teisipäev, 6.tund (1.-3.kl, 5.kl)

Liudmila Kuzichkina

vene keel, kirjandus

vene keel, kirjandus

ajalugu, ühiskon.

305

Neljapäev 7.tund (9.a kl)

Reede 7.tund (8.a,c kl)

Reede 8.tund (9.a,b,c kl)

Nikolai Andriankov

Tehnoloogia, tööõpetus

 

Esmaspäev 8.tund(4-6 kl.).

Teisipäev 8.tund (7-9 kl.).

Natalja Salmus

Eesti keel, karjääriõpetus

206

Teisipäev, 7-8. tund

Neljapäev, 6. tund

Elina Parker

Inglise keel

310

Esmaspäev, 7. tund

Neljapäev,      7. tund

Oleg Pozdnjakov

kehaline kasvatuse

spordihoone

Esmaspäev, 8.tund

Anna Šulipa

bioloogia

geograafia

309

Teisipäev, 8. tund

Kolmapäev, 6-7. tund

Margarita Maksimova

matemaatika


informaatika

404


201

Teisipäev, 7.tund (4.kl)

Kolmapäev, 7.tund (5.kl)

Neljapäv, 7.tund

Julia Matšigina

eesti keel

kab. 1

esmaspäev, 8 tund

teisipäev, 7.tund

kolmapäev, 6.tund

Svetlana Borovikova

vene keel, matemaatika

kab.2

esmaspäev, 6,7 tund(4kl. 1kl.)

kolmapäev, 6.tund( 1kl.)

Neljapäev, 6. tund ( 3kl.)

Tatjana Savitskaja

vene keel, matemaatika

kab. 12

Esmaspäev, 6. tund - 2С

Teisipäev, 6. tund - 2А

Neljapäev, 5, 6. tund - 4С, 2А

Natalia Fedotova

matemaatika

inimeseõpetus

kab. 403

Esmaspäev 7 tund - 5. kl

Teisipäev 7. tund - 6. kl

Olga Jermolajeva

ajalugu

matemaatika, inimeseõpetus,

loodusõpetus

kab 10

Esmaspäev 7 tund -6a,6b

Neljapäev 6,7. tund -6c, 7a, 7b, 7c

Esmaspäev 5 tund -2b

Juta Tšurilina

Matemaatika, loodusõpetus

kab 3

Reede, 6 tund - 2C

Kolmapäev, 5 tund - 1A, 1B

Esmaspäev, 6 tund - 3C

Ljudmila Mazurkevits

Inglise keel

308

Esmaspäev, 7.tund

Neljapäev, 7. tund

Natalia Hort

muusika

117

Esmaspäev, 7.tund

Reede 6 tund

Rita Rumm

eesti keel

112

Esmaspäev , kolmapäev 7. tund

Jelena Demjantšuk

eesti keel

210

Esmaspäev, kolmapäev 7. tund

Svetlana Stupina

keemia, bioloogia, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

409

Teisipäev 6.tund 7A,7B,7C

Teisipäev 7. tund 9B; 6A

Kolmapäev 7. tund 9A,9C, 6B,6C,8C

Juulia Lapšina

matemaatika

410

teisipäev 7. tund

teisipäev 8. tund

neljapäev 6.tund

neljapäev 7.tund

Dariya Kulakova

inglise keel

306

Esmaspäev 7. tund

Kolmapäev 7. tund

Margarita Müürsepp

kehaline kasvatus

spordisaal

Esmaspäev 6.tund

Aleksandra Jakovtšenko

vene keel, eesti keel

301

Esmaspäev 7. tund

Teisipäev 7. tund

Viktoria Šipilova

ajalugu

205

Teisipäev  15.00

Ludmilla Krjukova

Vene keel, ajalugu

110

Teisipäev 6.-7. tund

Reede 7. tund

Ludmilla Veržbitskaja Muusika 9

Kolmapäev 12.00 1.kl

Neljapäev 13.00 2-6.kl

Kooli kontaktandmed 

Tallinna Mahtra Põhikool
Mahtra 60 Tallinn 13812 Estonia
Telefon: (+372) 6 218 185
Faks: (+372) 6 218 184
Email: mahtra@mahtra.edu.ee

Kuidas meid leida? 

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus  Raadiku