Aprill

04.18. Algkooli nädal

19.04 Lõvi Leo

21.04-01.05.18 - Koolivaheaeg

04.18  Viktoriin "Ametite maailmas"

04.18 Virtuaalne näitus (käeline tegevus ning tehnoloogia)

04.18. VII Venetsiia karneval.

E-õpilaspileti väljaandmise ja kasutamise kord

1. E-õpilaspilet on dokument, mis tõendab, et õpilane õpib Tallinna Mahtra Põhikoolis.
  2. E-õpilaspilet on isikustatud ja seda saab kasutada Tallinna ja Harjumaa ühistranspordis sõiduõiguse valideerimiseks ning kooli raamatukogus lugeja tuvastamiseks.

E-õpilaspileti väljastamine ja registreerimine

E-õpilaspileti esmaseks väljastamiseks peab õpilane või lapsevanem saatma e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. alljärgnevate andmetega:

• lapse ees- ja perekonnanimi,
  • klassi number tähisena (nt 3c), isikukood.
  • Kirja manusesse lisada digitaalne dokumendifoto jpg-failina.
  • E-õpilaspilet väljastatakse õpilasele pärast õpilase arvamist Tallinna Mahtra Põhikooli õpilaste nimekirja direktori käskkirja alusel. E-õpilaspileti kehtivusaeg on trükitud piletile.
  • Esmase õpilaspileti väljastab kool õpilasele tasuta.

E-õpilaspileti korduv väljaandmine

1. E-õpilaspileti kadumisel, rikkumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem esimesel võimalusel klassijuhatajale või infojuhile
  2. E-õpilaspileti duplikaadi tellimine toimub eKooli kaudu: Õpilaspileti duplikaadi eKoolist tellimise juhend.
  3. PILETI MAKSUMUS AL 01.01.2018 4.20