Lugupeetud lapsevanemad!

Avaldusi ettevalmistusklassi aastaks 20/21 võetakse vastu 09.03 - 31.08.2020

Avaldust täidetakse elektrooniliselt ja palume mitte unustada märkida klassi suunda: keelekümblus või tava.

Lada Kudrjašova lada.kudrjasova@mahtra.edu.ee

AVALDUS

Küsimuste korral pöörduda:

Alla.Batrakova@mahtra.edu.ee (direktor) +37258376386

Lugupeetud lapsevanemad, armsad õpilased!
Pidulik lõpuaktus 9. klassides toimub aulas 17.06.2020 järgmise kellaaja järgi: 9.а klass - 12.00, 9.b klass -13.00, 9.c klass -14.00.

Lubatud on ainult õpilased ja õpetajad. Lastevanematele tehakse otseülekannet aulast.
Lõpuaktus toimub kooskõlas ettenähtud normidega, mis on määratud riigi ja linna poolt: lubatud mitte rohkem, kui 50 inimest ruumis, distantsiga 2+2

Juhtkond

Lugupeetud vanemad ja õpilased!
Õpikute tagastamine toimub augustis. Vanemate palvel on õpilastele õpikud tagatud materjali kordamiseks.
Juunis (täpsemad juhised ja kuupäevad hiljem) tagastavad õpikuid vaid 9. klasside õpilased ja need, kes vahetavad kooli.
Loovtööde kaitsmine toimub ajavahemikus al. 26. maist kuni 29. mai Zoomi vahendusel. Rohkem infot juhendajate käest.
Kõik jooksev info on jälgitav kooli facebooki lehel ja kodulehel.
Todupakkide jagamine toimub 20.05, 27.05 ja 03.06. kella 11.00-13.00
Palve jälgida kõiki reegleid garderoobist riiete järgi tulles.
Siiralt oleme tänulikud kõikidele vanematele ja õpilastele, kes teevad kooliga koostööd vastates küsimustikutele. See võimaldab meile analüüsida ning muuta protsessi paindlikumaks.
Olge terved!

Alla Batrakova
Direktor

Lugupeetud lapsevanemad ja teiste koolide vanemad!

Väljastame toidupakke igal kolmapäeval: 20.05, 27.05 ja 03.06 kella 11.00-13.00 aadressil Mahtra 60.

Lugupidamisega

Tähistagem Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt! Olete kogu kooliperega oodatud panema end proovile ülelinnalisel e-etteütlusel Tallinna päeval, 15. mail kell 12.

Etteütluse teema on alati olnud seotud Eesti kirjanduse ja kultuuriga ning Tallinna ajalooga. Seekordne etteütlus on pühendatud legendaarsetele tallinlastele Jaan Krossile ning Georg Otsale, kelle 100. sünniaastapäeva me tänavu tähistame. Etteütluse teksti loeb näitleja Märt Avandi (vt videot).

TV teeb üritusest otseülekande Tallinna Facebook’i lehelYoutube'is ja etteütluse veebilehel. Loodetavasti püstitame koos uue osalusrekordi, sest e-etteütlusel kohtade arv osavõttu ei piira.

Lugupeetud lapsevanemad.

Kooli dokumentide väljastamine ja vastuvõtt algab alates 10.06.2020
Koolist lahkumise puhul  täitke avaldus (plank kooli kodulehel) ja saatke kooli e-mailile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
Peale avalduse kättesaamist teavitab kool Teid, millal võite tulla dokumentidele järgi. ( Aga mitte varem, kui 24 tundi peale koolilt teate saamist)
Küsimuste korral helistage telefonil: 58376386.
JÄLGIGE INFORMATSIOONI KOOLI KODULEHEL!
I klassi astumise avaldused (plank kodulehel)  saatke palun digiallkirjastatult e-mailile : See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koos avaldusega saatke palun lasteaia poolt antud -Lapse koolivalmiduskaart (juhul, kui laps on käinud lasteaias)
(Koolivalmiduskaardist tehke ise telefoniga pilt).
E-koolis tuleb avaldust kinnitada kuni 10.06.2020

JÄLGIGE PALUN KOOLI KODULEHTE, KÕIK INFO AVALDAME SEAL.
Ootame teid meie kooli!
Küsimuste korral helistage: (+372) 6 218 185
  Tallinna Mahtra Põhikooli
   juhtkond
Lugupeetud vanemad ja õpilased!

Alates 18. maist kool Jätkab distantsõppega.

Kontakttunnid toimuvad vaid erandjuhtudel (aineõpetaja määrab õpilasi ja vajadust)

Rohkem infot saate vaadata kodulehelt või facebooki kaudu 14. mail kella 14.00

Lugupeetud lapsevanemad!

Toidupakkide jagamine  toimub 06.05 kell 11.00-13.00 Mahtra 60 aadressil.

Toidupakkide jagamine teiste koolide õpilastele toimub 06.05.2020 kell 11.00-13.00 aadressil Mahtra 60 punktis NR. 1

Palume järgida reegleid:

1. Liikumine toimub vaid ettenähtud kohas ning märgitud lintide ja joontega.
2. Hoiame 2 meetrilist vahemaad.
3. Kui olete jäänud haigeks, palume jääda koju ja saata kedagi perest/sugulastest.
4. Kooli territooriumil on rangelt keelatud suhtlus suures grupis.

Küsimuste korral pöörduge tel. 56073407 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lugupidamisega,