29. novembril 2016 toimus meie koolis viktoriin "Elukutsete maailmas". Viktoriinist võtsid osa 3-ndate klasside võistkonnad, kes pidid lahendama erinevate elukutsetega seotud ülesandeid.
I koht - 3.c klass
II koht - 3.b ning 3.d klassid
III koht - 3.a klass

Õnnitleme võitjaid!

1. novembril meie koolis toimus kaks loomingulist konkursi, mis olid pühendunud Halloween´ile.

Esimesest kostüümi konruksist võtsid osa 4. klassi õpilased. Tuleb märkida, et suurem hulk kostüümidest oli ettevalmistatud professionaalselt: kostüüm ise, aksessuaarid ja make-up. Mõned kostüümid õpilased valmistasid ise koos vanematega. Mõni tegi ka luuletust oma tegelasest. Oli väga raske teha otsust: kelle kostüüm on kõige parem?

Teine konkursil 5.-9. klasside õpilased kujundasud kõrvitsaid. Tööde teemaks oli Pere lemmikloom. Õpilase fantaasial ei olnud piiri. Seda saab näha piltide järgi. Kujundatud oli mitte ainult koduloomad, vaid ka põhjapõder, draakon, merekoletis! Sest, nagu ütlesid loojad, kõik vajavad armastust!

21.oktoobril käisid 17 õpilast 9.c klassist koos klassijuhataja Svetlana Todorovskajaga õppeekskursioonil Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis. Selles kutseõppeasutuses on loodud kaasaegsed õppimisvõimalused esmase kutseõppe ja täienduskoolituse läbiviimiseks.

Õpilased tutvusid kutsekooli ajaloo ja õppimisvõimalustega, erinevate erialade ja kooli töökodadega.

Kõik koolilapsed olid selle õppeekskursiooniga väga rahul.

Kool on avatud  alates 24.10.2016 kuni 27.10.2016 kell 9.00 – 15.00, 28.10.2016 kell 9.00 – 14.00.

Kiire küsimuste korral võib helistada tööpäevadel E –R kell 9.00 – 17.00 tel. 58376386.

5. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist õpetajate päeva. Sellel päeval meie koolis toimub 7.lühendatud õppetundi. Kell 13:00 kooli aulas algab tähtpäeva kontsert.

23.septembril käisid 16 õpilast 8.-test klassidest koos eesti keele õpetaja Svetlana Todorovskaja ja 8.b klassijuhatajaga A.H.Tammsaare Muuseumis, mis asub Kadrioru pargis.

Siin oli kirjaniku viimane elupaik, kus ta veetis viimased 8 aastat oma elust (1932 – 1940). Muuseumis toimus õppetund, mis oli pühendatud A.H.Tammsaare elule ja loomingule. Õpilased tutvusid muuseumi sisustuse ja väljapanekuga, täitsid töölehti.

Kõik koolilapsed olid selle õppeekskursiooniga väga rahul.

Meie kooli spordinädal toimus 8.09 -14.09.16

Esimesel päeval toimusid 1-3ndate klasside lõbusad stardid.

Toimusid ka klassijuhataja tunnid, kus õpetajad rääkisid lastele olümpiamängudest ja Eesti parimatest sportlastest.

Teisel päeval olid meil spordipäeval 4-9 klassid. Osaleti teatejooksudes, võisteldi kaugushüppes ja 60m jooksus. Mängisime jalgpalli ja rahvaste palli.

Esmaspäevast alates algasid meil hommikuvõimlemisega staadionil, milles osalesid kõik II ja III astmes. Päevade jooksul oli võimalus osaleda erinevates klasside vahelistel turniiridel – võisteldi korvpallis, rahvastepallis ja jalgpallis.

Viimasel päeval toimus parimate tulemustega õpilaste autasustamine.

Spordinädalale pani lõpu väga põnev ja motiveeriv seminar, mida viis läbi sportlane ja poksija Maxim Vorovski.

Täname kõiki toetajaid ja osalejaid!