Esimesse klassi astumine 1. septembril 2017

Kõigile rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elavatele lastele on tagatud koolikoht ühes Tallinna munitsipaalkoolis. Koolikohustuslik on laps, kes saab 1. oktoobriks 7-aastaseks. Olulised tähtajad kooli astumisel. Loe edasi...

Lugupeetud lapsevanemad ja õpilased!

Suvisel koolivaheajal kooli kantselei on tööpäeviti avatud
alates 15.06.2017 – 30.06.2017 kell 9:00 – 16:00
alates 01.07.2017  kell 9:00 - 14:00
Kiire küsimuste korral võib helistada tööpäevadel E–R kell 9:00 – 16:30 tel. 58376386.

4b ja valikulised 8. klasside õpilased  käisid Lennusadamas ekskursioonil ning  tutvusid ka Suure Tõlliga.
Kõikidele väga meeldis ning oli huvitav.

Tervisekuu ja turvalisuse projekti raames kooliõde Jelena Lebedeva viis läbi erinevates klassides klassitunde teemadel tervis, esmaabi ning rääkis noortega täiskasvanuks saamisest.

8. juunil 2017 toimus meie koolis iga-aastane üritus, millest võtsid osa 6-ndate klasside võistkonnad. Viktoriinis osalesid 6.a, 6.b, 6.c klassi võistkonnad. Õpilased täitsid ülesandeid, mis olid seotud erinevate elukutsetega. Ülesanneteks olid elukutsete anagrammid, ristsõna jne. Pealtvaatajad elasid oma võistkondadele kaasa.

I koht - 6.A klass (klassijuhataja Galina Šefer)
II koht - 6.C  klass (klassijuhataja Ludmilla Krjukova)
III koht - 6.B klass (klassijuhataja Andrei Timofejev)

Täname kõiki osalejaid ning pealtvaatajaid!
Õnnitleme 6.A klassi võistkonda!

6.juunil toimus Tallinna MahtraPõhikoolis traditsiooniline spordipäev. Spordipäevast võttis osa 487 õpilast.

Algkooli õpilased osalesid aktiivselt ja emotsionaalselt erinevates lõbusates teatejooksudes. Põhikoolis toimusid aga klassitunnid teemadel "sport ja tervislik eluviis" ning lisaks olid läbi viidud kaasahaaravad mängud ja õpetlikud ülesanded.

Kõik osalejad said kuhjaga positiivset energiat ning tähistasid hea tujuga õppeaasta lõppu.

Lastekaitsepäeval 1. juunil 45 9.klasside õpilast meie koolist osalesid lillepeos - istutasid Lasnamäe kanalisse lilli. Kokku oli istutatud umbes 19 tuhat lilli. Meie õpilased näitasid, kui tähtis see üritus oli nende jaoks. Nad ju ise kauinistasid oma linnaosa! Sellega võib küll uhke olla!

Suur tänu meie koolilõpetajatele, me hakkame teid taga igatsema!

27. mail toimus Löwenruh pargis VII Veneetsia karneval Tallinnas.

Sellest üritusest võtavad osa Eesti elanikud ja ka külalised teistest maadest. Saksamaalt, Lätist, Valgevenest. Meie kooli tüdrukud demonstreerisid sellel üritusel moekollektsiooni gooti stiilis. Oli väga tore jalutada pargis, mis oli Veneetsia moodi- suhelda publikuga ja poseerida fotode jaoks.

Suur tänu osalemast õpilastele 7a, 8a ja 8c klassist- Alina Postnikovа, Elvira Truuväär, Kristiina Tsõmbal, Monika Betlem, Diana Marinen, Veronika Sarajeva, Anastasia Zolotar.