Esimesse klassi astumine 1. septembril 2017

Kõigile rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elavatele lastele on tagatud koolikoht ühes Tallinna munitsipaalkoolis. Koolikohustuslik on laps, kes saab 1. oktoobriks 7-aastaseks. Olulised tähtajad kooli astumisel. Loe edasi...

Jaanuarist märtsini 2017 kooli aineprogrammi raames olid läbi viidud 4.-7. klassides uisutunnid. Tunnid toimusid Tondiraba Jäähallis väga emotsionaalselt ja lõbusalt. Õpilased abistasid teinetest omandada iluuisutamise algelemente. Kõik said energialaengut ning head kevadist tuju.

Esmaspäevast, 27.märtsist muutub TMPK tunniplaan. Palun kontrollige tunniplaani.

13.03 - 17.03.17 toimus Tallinna Mahtra Põhikoolis eesti keele ainenädal. Sel õppeaastal oli ainenädal pühendatud tuntud eesti kirjaniku Oskar Lutsu 130. sünniaastapäevale.

15. märtsil toimus Karjamaa Põhikoolis traditsiooniline luulekonkurss, mis oli pühendatud K.J.Petersoni sünniaastapäevale ja Emakeelepäevale. Samuti tähistasime luuletaja Leelo Tungla sünnipäeva.

Me kooli poolt osalesid 3.B klassi õpilased Maria Sukhan ja Gloria Shaumyan, ja 5.D klassi õpilased Kristina Koit ja Martin Ragni. Suured tänud osavõtjatele!

14. märtsil Tallinna Läänemere gümnaasiumis toimus emakeelepäeva viktoriin „Seitsme maa ja mere taga“ muinasjuttude järgi. Üritus oli 3 keeles: eesti, vene ja inglise.

Meie kooli poolt osalesid 3.D klassi õpilased: Vera Ivantšikova, Liia Sizova, Kristina Novikova, Artur Kalimov, Sofia Bartosh ja Jana Melnikova. Kõik osalejad julgesti vastasid küsimustele ja olid väga huvitatud. Suured tänud osavõtjatele ja organiseerijatele!

Lugupeetud lastevanemad!

Õpilaste vanemate koosolekud toimuvad 27.-28. märtsil 2017 kell 18.00 Tallinna Mahtra Põhikooli aulas.

13.märtsist 2017 algab registreerimine Tallinna Mahtra Põhikooli ettevalmistusklassi 2017/2018 õppeaastaks.
Ettevalmistusrühma võetakse vastu lapsi lapsevanema avalduse põhjal.
Avalduse täitmine toimub meie koolis ruumis No.5 tööpäeviti või elektrooniliselt.
Küsimustega võib pöörduda juhiabi poole Lada Kudrjašova - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.